X

Wysoka jakość obrazu i szybkie wyjście z oryginalną technologią

Jest wyposażony w technologię „Deszyfrowania w chmurze” opracowaną pierwotnie przez DVDFab i zapewnia szybszy odczyt i wyjście DVD. Co więcej, jest nie tylko szybki, ale jakość pliku wyjściowego jest gwarantowana, dzięki czemu wyjście DVDFab DVD Copy nie będzie różnić się od oryginalnego pliku DVD. Możesz wybrać tryb kopiowania o nazwie „klon”, aby skopiować DVD 1: 1 w celu uzyskania idealnej kopii bezstratnej.
Kopiuj Blu-ray w wysokiej jakości

Kompatybilny ze wszystkimi rodzajami płyt DVD, swobodnie kopiuj płyty DVD

DVDFab DVD Copy może kopiować DVD + R / RW, DVD-R / RW, DVD + R DL, DVD-R DL, z DVD-9 (jednostronna dwuwarstwowa płyta DVD) na DVD-5 (jednostronna jednowarstwowa płyta DVD). ) Można skompresować i skopiować. Jako oprogramowanie do kopiowania DVD możesz nie tylko kopiować między płytami DVD, ale także tworzyć dyski DVD w plikach obrazów ISO i folderach VIDEO_TS lub tworzyć pliki obrazów ISO i foldery DVD (foldery VIDEO_TS) na dyskach DVD. Poza tym DVDFab DVD Copy może obsługiwać dowolne stare lub porysowane płyty DVD, których nie można skopiować za pomocą zwykłego oprogramowania do kopiowania DVD.
Kopiuj filmy Blu-ray swobodnie

Wydajna funkcja kopiowania DVD i elastyczna metoda kopiowania

Ta kopia DVDFab DVD jest wynikiem naszych starań o opracowanie oprogramowania do kopiowania DVD od ponad 10 lat. Zapewniamy zarówno wersję Mac, jak i Windows. Stale aktualizujemy i aktualizujemy oprogramowanie, aby nawet najnowszy Windows 10 mógł bez problemu kopiować DVD. Naszym celem jest opracowanie oprogramowania o bardziej zaawansowanych funkcjach i prostszym użyciu, aby zapewnić doskonałe wrażenia użytkowania od ciężkich użytkowników do początkujących. Istnieje 6 trybów kopiowania, które możesz wybrać według swoich potrzeb. Zapewnia profesjonalne kopiowanie DVD z dobrze zaprojektowanym interfejsem.

Kompatybilny ze wszystkimi zabezpieczeniami przed kopiowaniem

Możesz szybko usunąć zabezpieczenia przed kopiowaniem, takie jak CSS, ARccOS, UOP, APS, RCE, DRM, które są stosowane do komercyjnych i wypożyczanych płyt DVD. Możesz także anulować CPRM zabezpieczający przed kopiowaniem używany podczas nagrywania programów „Kopiuj raz”. Można go nawet używać do usuwania DVD Cinavia (sprzedawany osobno), aby usunąć nawet znak wodny Cinavia osadzony w ścieżce audio na płycie DVD.

Łatwy do zrozumienia interfejs i prosta metoda obsługi

Lubię kupować i zbierać płyty DVD z anime, dramami, filmami itp. Od entuzjastów wideo i dużych użytkowników oprogramowania do kopiowania DVD, którzy wypróbowali kilka rodzajów oprogramowania do kopiowania DVD i nie są zbytnio zaznajomieni z komputerami PC lub oprogramowaniem, ani po raz pierwszy czas Zapewniamy najłatwiejszy do zrozumienia interfejs i metodę obsługi z przekonaniem, że nawet początkujący używający oprogramowania do kopiowania DVD mogą poczuć wygodę, łatwość użytkowania i wartość oprogramowania. Możesz skopiować DVD za pomocą co najmniej 3 kliknięć.

6 trybów kopiowania

DVDFab DVD Copy oferuje 6 trybów kopiowania: Pełny dysk, Główny film, Dostosuj, Podziel, Połącz, Klonuj / Nagraj. Użytkownik może skopiować całą płytę (lub DVD-9 na DVD-5), skopiować tylko główny film (część główna), określić tytuł, rozdział, dźwięk, napisy itp. Oraz skopiować jedną płytę DVD-9 na dwie. Można wyprowadzać dane na DVD-5, kompresować wiele dysków DVD na jedną płytę DVD i kopiować lub odtwarzać dokładnie takie same jak oryginały.

Jak zrobić kopię DVD za pomocą kilku kliknięć

DVDFab DVD Copy to łatwe w użyciu oprogramowanie do kopiowania DVD, które pozwala skopiować DVD w dowolnym trybie w 3 krokach. Wyjaśnię krótko, jak skopiować i nagrać dysk DVD, używając trybu Full Disc jako przykładu.

Krok 3: Wybierz jedną z zapisanych płyt DVD, pliku ISO i folderu VIDEO TS jako miejsce docelowe zapisu. Kliknij przycisk „Start”.

Krok 1: Kliknij „Kopiuj”. Kliknij przycisk „→” i wybierz „Pełny dysk” z trybu kopiowania.

Krok 2: Kliknij „+”, aby załadować DVD.

Krok 3: Wybierz jedną z zapisanych płyt DVD, pliku ISO i folderu VIDEO TS jako miejsce docelowe zapisu. Kliknij przycisk „Start”.

Krok 1: Kliknij „Kopiuj”. Kliknij przycisk „→” i wybierz „Pełny dysk” z trybu kopiowania.

Artykuły o wykorzystaniu produktu

2020 Top 10 darmowych programów do kopiowania DVD

2020 Najlepsze oprogramowanie do zgrywania płyt DVD

FAQ

1. Czy jest dostępna darmowa wersja DVDFab DVD Copy?

DVDFab DVD Copy nie jest darmowym oprogramowaniem do kopiowania DVD, ale istnieją sposoby na korzystanie z niego za darmo. Oferujemy pełną funkcjonalność przez 30 dni i możesz korzystać ze wszystkich funkcji w tym okresie (do 3 kopii). Po zakończeniu okresu próbnego niektóre funkcje będą wersjami bezpłatnymi bez żadnych funkcji, chyba że kupisz wersję płatną. Zobacz „ Często zadawane pytania ”.

2. Czy kopiowanie DVD jest nielegalne?

Kopiowanie dysku DVD, który nie jest chroniony przed kopiowaniem, jest nielegalne. Usuwanie materiałów zabezpieczających do użytku osobistego jest nielegalne, ale nie podlega karze. Podczas kopiowania płyt DVD należy przestrzegać zasad.

3. Kupiłem to, ale jest to wersja próbna. Co powinienem zrobić?

Uwierzytelnij po zakupie wersji płatnej. Uruchom oprogramowanie, kliknij przycisk trójkąta w prawym górnym rogu i kliknij „Uwierzytelnianie”. Proszę podać swój adres e-mail i hasło.

Cztery Kupiłem nowy komputer. Chcę migrować DVDFab ze starego komputera. Co powinienem zrobić?

Z produktów DVDFab można korzystać wyłącznie na komputerach, które zostały uwierzytelnione przy użyciu adresu e-mail zarejestrowanego podczas zakupu produktu. Zmieniając komputer PC korzystający z DVDFab, najpierw kliknij przycisk trójkąta w prawym górnym rogu oprogramowania, a następnie kliknij „unieważnij uwierzytelnianie”. Po cofnięciu autoryzacji zainstaluj DVDFab na nowym komputerze i autoryzuj go.

Głos użytkownika

Naoki Hayashi

1 2) 3) Cztery Pięć
Jest naprawdę łatwy w użyciu. Też trochę stary. Cieszę się, że mogę kopiować

Nishino Shinsuke

1 2) 3) Cztery Pięć
Jestem naprawdę zaskoczony, że nigdy nie zawiodłem. Liczę na Ciebie.

Glicynia

1 2) 3) Cztery Pięć
Próbowałem używać wolnego oprogramowania, ale w końcu było zbyt wiele płyt DVD, których nie mogłem skopiować, więc wybrałem ten. Cieszyłem się, że mogę go poprawnie skopiować.

Naoki Hayashi

1 2) 3) Cztery Pięć
Jest naprawdę łatwy w użyciu. Też trochę stary. Cieszę się, że mogę kopiować

Nishino Shinsuke

1 2) 3) Cztery Pięć
Jestem naprawdę zaskoczony, że nigdy nie zawiodłem. Liczę na Ciebie.

Polecane produkty pokrewne

odtwarzacz Blu-ray

DVDFab DVD Ripper

Zwalnia zabezpieczenie przed kopiowaniem zastosowane na płycie DVD i konwertuje go do formatu takiego jak MP4 / MKV / AVI, dzięki czemu można go odtwarzać na urządzeniach takich jak komputery PC, tablety i smartfony.
Zgrywanie płyt BD-DVD

DVD-Fab Blu-Ray

Dzięki najsilniejszemu oprogramowaniu do kopiowania Blu-ray w branży możesz usunąć wszystkie zabezpieczenia i kopiowanie Blu-ray. Możesz także kopiować dyski Blu-ray (BDAV), które nagrywają programy telewizyjne.
Kopia DVD

DVDFab Blu-Ray Ripper

Zabezpieczenie przed kopiowaniem zastosowane na płycie Blu-Ray jest zwolnione i jest konwertowane do formatu takiego jak MP4 / MKV / AVI, dzięki czemu można go odtwarzać na urządzeniach takich jak komputery PC, tablety i smartfony.

Specjalista ds. Multimediów

Gorące tematy

Informacje o DVD Bluraycopys

  • Warunki korzystania
  • Polityka plików cookie
  • Polityka prywatności
  • Skontaktuj się z nami
magazyn e-mail

Otrzymuj najnowsze informacje, takie jak informacje o produktach i nowości!

język

EnglishEnglish

Prawa autorskie © 2020 DVDBluraycopys.com. Wszelkie prawa zastrzeżone.