X

Orijinal teknoloji ile yüksek görüntü kalitesi ve yüksek hızlı çıktı

DVDFab tarafından geliştirilen "Cloud Decryption" teknolojisi ile donatılmıştır ve daha hızlı DVD okuma ve çıkışı gerçekleştirir. Dahası, sadece hızlı olmakla kalmaz, aynı zamanda DVDFab DVD Copy'nin çıktısının orijinal DVD dosyasından farklı olmaması için çıktı dosyasının kalitesi garanti edilir. Mükemmel kayıpsız kopya için DVD 1: 1 kopyalamak için "klon" adlı bir kopyalama modu seçebilirsiniz.
Blu-ray'i yüksek kalitede kopyalayın

Her türlü DVD ile uyumlu, DVD'leri özgürce kopyalayın

DVDFab DVD Copy DVD-R'den (tek taraflı çift katmanlı DVD) DVD-5'e (tek taraflı tek katmanlı DVD) DVD + R / RW, DVD-R / RW, DVD + R DL, DVD-R DL kopyalayabilir. ) Sıkıştırılabilir ve kopyalanabilir. DVD çoğaltma yazılımı olarak, yalnızca DVD diskleri arasında kopyalama yapmakla kalmaz, aynı zamanda ISO görüntü dosyalarında ve VIDEO_TS klasörlerinde DVD diskleri oluşturabilir veya DVD disklerinde ISO görüntü dosyaları ve DVD klasörleri (VIDEO_TS klasörleri) oluşturabilirsiniz. Bunun dışında, DVDFab DVD Copy, normal DVD çoğaltma yazılımı tarafından kopyalanamayan eski DVD veya çizilmiş DVD'leri işleyebilir.
Blu-ray videoları özgürce kopyalayın

Güçlü DVD kopyalama işlevi ve esnek kopyalama yöntemi

Bu DVDFab DVD Copy, 10 yılı aşkın bir süredir DVD kopyalama yazılımı geliştirme çabalarımızın sonucudur. Mac sürümünü ve Windows sürümünü sağlıyoruz. En son Windows 10'un bile DVD'yi sorunsuz bir şekilde kopyalayabilmesi için yazılımı sürekli olarak güncelliyor ve güncelliyoruz. Ağır kullanıcılardan yeni başlayanlara kadar mükemmel bir kullanım deneyimi sağlamak için daha güçlü işlevlere ve daha basit kullanıma sahip yazılımlar geliştirmeyi amaçlıyoruz. 6 kopya modu vardır, ihtiyaçlarınıza göre seçebilirsiniz. İyi tasarlanmış bir arayüz ile size profesyonel bir DVD kopyalama deneyimi getiriyor.

Tüm kopya korumalarıyla uyumlu

Ticari ve kiralık DVD disklerine uygulanan CSS, ARccOS, UOP, APS, RCE, DRM gibi kopya korumalarını hızla kaldırabilirsiniz. "Bir Kere Kopyala" programlarını kaydederken kullanılan kopya koruma CPRM'sini de iptal edebilirsiniz. DVD ses parçasına gömülü Cinavia filigranını bile kaldırmak için DVD Cinavia Removal (ayrı satılır) ile bile kullanılabilir.

Anlaması kolay arayüz ve basit çalışma yöntemi

Anime, drama, film vb. DVD'leri, çeşitli DVD kopyalama yazılımlarını deneyen ve PC'lere veya yazılımlara çok aşina olmayan video meraklılarından ve ağır DVD kopyalama yazılımlarından satın almayı ve toplamayı seviyorum. zaman DVD kopyalama yazılımı kullanan yeni başlayanların bile yazılımın rahatlığını, kullanım kolaylığını ve değerini hissedebileceği inancıyla en kolay anlaşılır arayüz ve çalıştırma yöntemini sunuyoruz. En az 3 tıklama ile bir DVD kopyalayabilirsiniz.

6 kopya modu

DVDFab DVD Copy 6 kopyalama modu sunar: Tam Disk, Ana Film, Özelleştir, Böl, Birleştir, Klonla / Yaz. Kullanıcı tüm diski (veya DVD-9'u DVD-5'e) kopyalayabilir, yalnızca ana filmi (ana parça) kopyalayabilir, başlık, bölüm, ses, altyazılar vb. Belirtebilir ve bir DVD-9'u ikiye kopyalayabilir. DVD-5'e çıktı verebilir, birden fazla DVD'yi tek bir DVD'ye sıkıştırabilir ve kopyalayabilir veya orijinaliyle aynı şekilde çıktı alabilirsiniz.

Birkaç tıklama ile bir DVD kopyası nasıl oluşturulur

DVDFab DVD Copy, DVD'nizi herhangi bir modda 3 adımda kopyalamanızı sağlayan, kullanımı kolay bir DVD kopyalama yazılımıdır. Tam Disk modunu kullanarak bir DVD'yi nasıl kopyalayıp yazacağımı kısaca anlatacağım.

Adım 3: Kaydetme hedefi olarak kaydedilmiş DVD disk, ISO dosyası ve VIDEO TS klasörlerinden birini seçin. "Başlat" düğmesini tıklayın.

Adım 1: "Kopyala" yı tıklayın. "→" düğmesini tıklayın ve kopyalama modundan "Tam Disk" i seçin.

Adım 2: DVD'yi yüklemek için "+" düğmesine tıklayın.

Adım 3: Kaydetme hedefi olarak kaydedilmiş DVD disk, ISO dosyası ve VIDEO TS klasörlerinden birini seçin. "Başlat" düğmesini tıklayın.

Adım 1: "Kopyala" yı tıklayın. "→" düğmesini tıklayın ve kopyalama modundan "Tam Disk" i seçin.

Ürün kullanım makaleleri

2020 En iyi 10 Ücretsiz DVD Kopyalama Yazılımı

2020 En İyi DVD Kopyalama Yazılımı

SSS

1. DVDFab DVD Copy'nin ücretsiz bir sürümü var mı?

DVDFab DVD Copy bir DVD kopya ücretsiz yazılım değildir, ancak ücretsiz olarak kullanmanın yolları vardır. 30 gün boyunca tam özellikli bir deneyim sunuyoruz ve dönem boyunca tüm özellikleri kullanabilirsiniz (3 kopyaya kadar). Deneme süresi sona erdikten sonra, ücretli sürümü satın almadığınız sürece bazı özellikler hiçbir özellik içermeyen ücretsiz sürümler olacaktır. Lütfen " Sık Sorulan Sorular " a bakın.

2. DVD kopyası yasa dışı mı?

Kopyalamaya karşı korumalı olmayan bir DVD'yi kopyalamak yasa dışı değildir. Kişisel kullanım için kopyaları çıkarmak yasalara aykırıdır, ancak cezalandırılmaz. DVD kopyalarken kurallara uyduğunuzdan emin olun.

3. Satın aldım, ama deneme sürümü. Ne yapmalıyım?

Ücretli sürümü satın aldıktan sonra lütfen kimlik doğrulaması yapın. Yazılımı başlatın, sağ üstteki üçgen düğmeyi tıklayın ve "Kimlik Doğrulama" yı tıklayın. Lütfen e-posta adresinizi ve şifrenizi girin.

Dört. Yeni bir bilgisayar aldım. DVDFab'ı eski bilgisayarımdan taşımak istiyorum. Ne yapmalıyım?

DVDFab ürünleri, yalnızca ürün satın alındığında kaydedilen e-posta adresiyle kimliği doğrulanmış bilgisayarlarda kullanılabilir. DVDFab kullanan bilgisayarı değiştirirken, önce yazılımın sağ üst köşesindeki üçgen düğmesine tıklayın ve ardından "kimlik doğrulamasını iptal et" seçeneğine tıklayın. Yetkilendirmeden sonra, lütfen yeni bilgisayarınıza DVDFab yükleyin ve yetkilendirin.

Kullanıcı sesi

Naoki Hayashi

1 2 3 dört Beş
Kullanımı gerçekten çok kolay. Biraz yaşlı. Kopyalayabildiğim için mutluyum

Nishino Shinsuke

1 2 3 dört Beş
Asla başarısız olamadığım için gerçekten şaşırdım. Sana güveniyorum.

Wisteria

1 2 3 dört Beş
Özgür yazılım kullanmayı denedim, ama sonuçta kopyalayamadığım çok fazla DVD vardı, bu yüzden bunu seçtim. Düzgün kopyalayabildiğime memnun oldum.

Naoki Hayashi

1 2 3 dört Beş
Kullanımı gerçekten çok kolay. Biraz yaşlı. Kopyalayabildiğim için mutluyum

Nishino Shinsuke

1 2 3 dört Beş
Asla başarısız olamadığım için gerçekten şaşırdım. Sana güveniyorum.

Önerilen ilgili ürünler

Blu-ray oynatıcı

DVDFab DVD Ripper

DVD diskine uygulanan kopya koruyucuyu serbest bırakır ve PC, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda oynatılabilmesi için MP4 / MKV / AVI gibi bir formata dönüştürür.
BD-DVD kopyalama

DVDFab Blu-Ray kopyası

Sektördeki en güçlü Blu-ray kopya yazılımı ile tüm Blu-ray kopya korumalarını kaldırabilir ve kopyalayabilirsiniz. TV programlarını kaydeden Blu-ray diskleri (BDAV) de kopyalayabilirsiniz.
DVD kopyası

DVDFab Blu-Ray Ripper

Blu-Ray diske uygulanan kopya koruması serbest bırakılır ve PC, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda oynatılabilmesi için MP4 / MKV / AVI gibi bir formata dönüştürülür.

Multimedya uzmanı

Sıcak konular

DVD Bluraycopys Hakkında

  • Kullanım Şartları
  • Çerez Politikası
  • Gizlilik Politikası
  • Bize Ulaşın
e-posta dergisi

Ürün bilgileri ve haberler gibi en son bilgileri alın!

dil

EnglishEnglish

Telif hakkı © 2020 DVDBluraycopys.com. Tüm hakları Saklıdır.